Säravaimad Eesti naised, keda Instagramis jälgida 2023

Heihei, kõik, kes te koos meiega iga päev tunde Instagramis scrollite! Eks me kõik tea, et tasub oma Insta feed hoida huvitava ja motiveerivana, eks? Just seal veedetud tundide tõttu mõtlesime omakeskis Sokisahtli kontoris, et hakkame jälgima lahedaid Eesti naisi, kes meid inspireerivad ja motivatsiooni oma vägevate tegemistega täiega juurde annavad. Nii on lisaks töö tõttu scrollimisele Instas veedetud ajal ka lisaväärtus. 

Eesti võib olla väike, kuid siin elab palju ägedaid ja inspireerivaid naisi, kes teevad oma valdkonnas hämmastavaid asju. Mõtlesime, et jagame ka teiega oma lemmikumaid Eesti naisi, keda tasub kindlasti Instas jälgida ja nende tegemistega kursis olla. Sporditähtedest moeikoonideni ja poliitiliste teerajajateni – need naised on tõestuseks, et raske töö ja sihikindlus viivad kaugele. Nii saad ka sina naljakate kassivideote vahele korraliku pahvaka motivatsiooni vägevaid asju korda saata.

Oleme siia blogipostitusse kokku kogunud kaheksa oma lemmikut inspireerivat Eesti naist. Nende storysid ja postitusi jälgides saame põgusa ülevaate nende elust, võitlustest ja õnnestumistest. Lisaks tuletavad nad meile iga päev meelde, et kõik on võimalik, kui on tahtejõudu ja pealehakkamist. Seega, ilma pikema jututa, sukeldume Eesti #girlbosside maailma!

Karoliina Arm, @karolina.arm

Karoliina sisu keskendub peamiselt tema pühendumusele Muay Thai’le, jagades treeningvideoid, võistlusmomente ja igapäevaelu. Tema profiil on tõeline inspiratsioon neile, kes armastavad sporti ja soovivad näha, kuidas naine võib olla tugev ja enesekindel oma ala meistriks saades.

Karoliina on sihikindel ja julge, tema postitused motiveerivad meid kõiki jääma truuks oma eesmärkidele ja püüdlema enesetäiendamise poole. Ja kui liiga kauaks oleme kontoritooli istuma jäänud, siis Karoliina storyd tuletavad meelde, et on aeg püsti tõusta ja liikuda! Nii et kui su Instagrami feedis on puudu keegi, kes annab tõelise annuse energiat ja motivatsiooni, siis Karoliina on täiuslik valik!

Karoliina Arm

Katriin Mangus, @katriinm

Katriin Mangus

Tutvustame Katriin Mangust, stiilset ja nutikat Instagrami mentorit, kelle eesmärk on anda teistele sära! Katriini Instagrami voog pakub lummavat segu moest, ilust ja elustiilist, kujutades elegantselt tema enda laitmatut maitset. Kuid maagia sellega ei lõpe – kogenud Instagrami mentorina on Katriin pühendunud sellele, et aidata teistel oma sotsiaalmeedia oskusi lihvida.

Katriin jagab väärtuslikke teadmisi ja näpunäiteid, mis aitavad teil Instagrami kunsti vallata, oma teadmistega ambitsioonikate mõjutajate, ettevõtjate ja ettevõtete juhendamisel. Jälgige Katriini, et mitte ainult nautida tema vapustavat sisu, vaid ka õppida saladusi, mis lihvivad su sotsiaalmeedia skille. Let’s go, vajuta follow ja liitu Katriini stiili-, inspiratsiooni- ja sotsiaalmeedia meisterlikkusega! ✨📸🌟

Reet Härmat, @reet.harmat

Me armastame Instagramist moeinspiratsiooni ja tõeliste fashionistade kontosid folloda. Ja üks meie kindlateks lemmikuteks on Reet Härmat, Eesti moekuninganna! Valmistu stiilseks sõiduks, kus iga postitus on täis värvikirevaid outfitte ja trendikaid aksessuaare.

Reet on tuntud oma silmapaistva moemaitse ja oskuse poolest kombineerida erinevaid riideid, et luua unikaalseid ja pilkupüüdvaid outfitte. Tema Instagrami leht on täis erinevaid stiile alates elegantsest kuni mänguliseni, millest igaüks võib leida midagi oma maitsele.  Tema suurepärane stiilitunnetus ja julgus katsetada erinevate välimustega paneb meid kõiki mõtlema väljaspool kasti ja olema enesekindlamad oma stiilivalikutes. 

Nii et kui soovid lisada oma Instagrami voogu moeinspiratsiooni ja positiivset energiat, siis Reet Härmati Insta on kindel valik!

Reet Härmat

Kristel Kruustük, @kristelkruustuk

Kristel Kruustük

Saage tuttavaks Kristel Kruustükiga, kes on silmipimestav naine ja maailmaavastaja! Tema Instagrami voog on mõnusa vibeiga ja viib meid läbi Kristeli põneva teekonna naisettevõtja ja Testlio asutajana, jagades samas lummavat segu reisimisest, elustiilist ja motivatsioonist.

Erksatest värvidest ja südantsoojendavatest hetkedest pakatavad Kristeli postitused on visuaalne maiuspala, mis muudab päeva säravaks. Kui otsid inspiratsiooni, väärtuslikke teadmisi või ihkad lihtsalt piiluda eduka teerajaja ellu, on Kristeli konto jälgimine kohustuslik. Niisiis, vajuta seda follow-nuppu! 🚀✨🌍

Loona Järviste, @loonaj

Loona on tõeline adrenaliinisõltlane, kes jagab Instagramis oma seiklusi, jooksutreeninguid ja igapäevaelu. Ta on ultramaratoni jooksja, kes on osalenud sellistel muljetavaldavatel võistlustel nagu Ultrax 250 km Jordaanias, kus ta saavutas hõbemedali! 

Praegu elab ja töötab Loona Londonis B2B tehnoloogia turundajana, niiet tema storyd on eriti põnevad, sest on täis tema igapäeva elu Inglismaal! Loona postitustest leiab inspiratsiooni nii jooksuharrastajad kui ka need, kes alles plaanivad oma esimesi samme jooksuradadel.

Lisaks jooksmisele ja tööle on Loona ka suurepärane stiilinäide, kelle moe- ja ilunipid võivad olla inspiratsiooniks kõigile. Tema sotsiaalmeedia sisu on alati elurõõmus ja humoorikas, muutes tema profiili külastamise nauditavaks ajaveetmiseks.

Seega, kui otsite lõbusat, motiveerivat ja inspireerivat Eesti naist, keda Instagramis jälgida, siis Loona on ideaalne valik!

Loona Järviste

Kätriin Huttunen, @katriinhu

Kätriin Huttunen

Tervitage Kätriini, meie Instagrami multitalenti, kes jagab oma kontol kõike alates interjöörist, moest, ilust, reisidest kuni karjääri, raamatute ja rahanduseni! Kätriini postitused on segu armsusest ja lõbususest, mis muudavad tema profiili tõeliselt nauditavaks ajaveetmiseks.

Elades Kopenhaagenis on Kätriinil terav silm interjööri, moe ja ilu osas. Samal ajal jagab ta ka muljeid oma reisidest, pakkudes silmailu ja reisisoovitusi. 

Kätriini lõbus ja särav isiksus kajastub tema postitustes, muutes tema konto ideaalseks allikaks igapäevaseks inspiratsiooniks. Tema jagatud sisu annab põnevaid mõtteid nii oma kodu, garderoobi kui ka enesearengu jaoks.

Kui otsid Instagramis kontot, mis pakub armast ja inspireerivat sisu kõigis eluvaldkondades, siis Kätriin on the go-to!

Looraxo, @Looraxo

Meie lemmik insta-influenceriks on Loora, kes hiilgab oma esteetiliste postituste, trendikate outfit’ide ja kauni koduga! 

Loora on tõeline trendilooja Instagramis, kes ei karda olla omapärane oma outfit’ide valikul. Tema Instagrami sisu on segu stiilsetest fotosessioonidest, igapäevaelu kaadritest ja pilkupüüdvatest detailidest.

Peale moe jagab Loora ka pilte oma kaunist kodust ja selle ainulaadsest sisustusest, pakkudes inspiratsiooni neile, kes soovivad oma eluruumidele uut hingamist anda.

Kui otsid Instas kontot, mis pakub nii moe- kui ka sisustusinspiratsiooni ning omanäolist esteetikat, ja tihtipeale ka naljakaid storyisi siis Looraxo on suurepärane valik! 

Looraxo

Kui need Instagramis laineid löövad Eesti võimsad naised inspireerisid ka sind, viska pilk peale ka hetke kuumimatele võrksukkpükstele! Ülimalt populaarsed ja pilkupüüdvad võrksukkpüksid sobivad kevadeks või suveks nagu valatult, pista jalga ja tee mõni äge stoori või reels, jaga muidugi meile ka!

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close