Mis tähendab pakendivaba?

Iga väike asi loeb! Nüüd saad valida e-poes pakendivabalt tellimise. See tähendab, et saad tooted ilma plastik ja/või paberpakendita. Juhul kui toode on õrn, on tootel minimaalsed paberümbrised, kus puudub kile. Vaata allolevaid pilte ja küsimuste korral helista meile epoodi +372 555 10994, saada email epood@sokisahtel.net või võta meiega ühendust veebilehel oleva vestlusakna kaudu.


Fox sokid pakendiga

Sokkidel on plastikkonks ja paberpakend. Eemaldamisel palun pane pakendikonteinerisse, et pakend jõuaks taaskasutusse!


Fox sokid ilma pakendita

Toode tuleb pakendivabalt. Paberkartong, plastikkonks ja pabersilt on juba uuesti kasutuses.


Nadia sukkpüksid pakendiga

Sukkpükstel on ümber kilepakend, paberümbris ja sisemine papp. Pane need palun pakendikonteinerisse, et jõuaksid ümbertöötlemisele!


Nadia sukkpüksid ilma kilepakendita

Toode tuleb paberümbrises, kuna tegemist on õrna 20DEN sukkpüksipaariga. Pane paberümbris ja sisemine papp vanapaberi kogumiskohta. Sisemist pappi saad kasutada märkmepaberina.


Joelle sukkpüksid pakendiga

Sukkpükstel on ümber paberpakend. Pane see palun pakendikonteinerisse, et jõuaks ümbertöötlemisele!


Joelle sukkpüksid ilma pakendita

Toode tuleb ilma pakendita. Kuna tegemist on 60DEN tugevamat sorti sukkpüksipaariga, ei ole pakendit ega kartongi toeks vaja! Pakend on juba uuesti kasutuses.


MIS ME NENDE PAKENDITEGA TEEME?

Kõik need pakendid mis meile kas e-poodi või tavapoodi jäetakse, saame juba järgmisel päeval meie laos uuesti kasutada. Terve pakend läheb ümber järgmisele soki-, suka- või sukkpüksipaarile. Jääb ära ümbertöötlemisele kuluv ressurss. Juulis 2020 saime niiviisi taaskasutada juba 15% pakenditest!


AGA TRANSPORDIPAKENDID?

Transpordipakendites kasutame papp- ja paberpakendeid, mida saad panna paberi ja papi kogumiskonteinerisse. Samuti kasutame bioloogiliselt lagunevaid kileümbriseid, kuid seda üldjuhul siis, kui pakk on tellitud pakiautomaati. Biolagunevad kileümbrised saad panna pakendikonteinerisse.Poodi tellides saad üldjuhul paki paberkotis.


KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KAS MA SAAN TAGASTADA ILMA PAKENDITA OSTETUD TOODET?
  

Jah! Muidugi saab tagastada pakendivabalt ostetud tooteid. Kui olete valinud pakendivabalt, on teie tellimuse peal ka vastav märgis juures. Kõikidele kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus ning tooted peavad olema kasutamata.

KUIDAS MA TEAN KUIDAS SUKA- JA SOKITOOTEID HOOLDADA KUI MUL POLE PAKENDIT?

Kui soovite sokke pesta pesumasinas, siis tuleks neid pesta 40 kraadi juures, kuid soovitatav on siiski  kasutada pesukotti. Õrnemaid suka-sokitooteid soovitame pesta käsitsi toasoojas 30 kraadises vees.

KUIDAS MA TEAN SUURUST JA KOOSTIST?

Toodete suurused on tellimuse info peal olemas. Tellimuse kinnitus saadetakse meilile ja pannakse ka kaubaga kaasa. Koostised on kõikidel toodetel meie veebilehel tootekirjelduse juures olemas ning seda saab alati sealt üle vaadata. Kui tekib lisaküsimusi võta meiega ühendust!


KESKKONNASÕBRALIK ECOCARE 


Meiega koos saad veel loodust ja ümbritsevat hoida kandes meie NILIT® Ecocare kollektsiooni tooteid. Need on toodetud taaskasutatud nailonjääkidest, mille tootmisel säästetakse nii materjali kui resursse. Ecocare kohta saad rohkem lugeda SIIT.
Kui külastad Sokisahtli poodi, siis saad alati pakendi ka peale ostu poodi jätta. JÄTA PAKEND POODI - kehtib kõikides Sokisahtli poodides üle Eesti. Muudame koos maailma prügivabamaks!

Sokisahtel ECOCARE keskkonnasõbralik kollektsioon