14. veebruar on Sõbrapäev!

Parimat sõpra võib meeles pidada iga päev, aga Sõbrapäev on ju lausa selleks mõeldud! Aasta kõige ilusamal ja rõõmsamal päeval saadetakse kaarte ja kingitakse kingitusi. Kuigi see aasta võib olukord olla natukene teistsugune, olemegi kokku pannud mõtted, et mida Sõbrapäevaks kallitele kinkida ja mida kasvõi üksi ette võtta!

Millal on Sõbrapäev?

Veebruar on armastuse- ja sõbrakuu. Nimelt on 14. veebruar ju ülemaailmne Valentinipäev ehk Sõbrapäev. Sellel päeval on kombeks kallite sõpradega oma lahkust ja head südant jagada. Soovitakse sõprade ja armsamatega kokku saada, koos aega veeta ning üksteisega pisikesi meeneid, kingitusi ja rohkelt kallisid-musisid jagada. 2022. aastal aga võib Sõbrapäev olla veidi teistsugune…

2022 sõbrapäeva sokid
mesilastega sõbrapäeva sokid

Kuidas tähistada Sõbrapäeva üksi?

Kui pead olude sunnil Sõbrapäeva üksi veetma, ole ise oma parim sõber! Mõnus vann, kaneelirull või kaks ja rõõmsad kevadlilled toovad kevade südamesse! Vaata head seriaali või filmi ning poe teki sisse koos rõõmsate Sõbrapäeva sokkidega. Soojad jalad teevad südame soojaks, nii on ka hea endast hoolida!

Mida kinkida sõbrapäevaks mehele?

Vali Sokisahtlist välja naljakate sõnumitega vabaaja sokid või viisakad ülikonnasokid. Sõbrapäev on teie kahe tähistamise päev! Sina tunned oma meest kõige paremini! Pane kokku sobiv komplekt ja lisa juurde sobiv kinkekarp, et sokid saaksid ka ilusti pakitud! Samuti võid inspiratsiooni puudumisel valida sõbrapäevaks sokid ka meie kinkekarpide seast!

Miks on 2022. aasta Sõbrapäev niivõrd eriline?

Oled kindlasti mõelnud kui raske koroonaaeg on olnud. Muside-kallide jagamisest on asi kaugel ja see aasta ei saa samamoodi, nagu tavaliselt, sõpradega Sõbrapäeval klaase kokku lüüa. Peab ikka reeglitest kinni pidama ning üksteise tervist hoidma. Just sellepärast tulebki oma sõpru see aasta eriti hoida! Kui kokkusaamine ei ole füüsiliselt võimalik, siis pea maha üks mõnus telefoni- või videokõne ning üllata oma sõpra soojade südamlike sokkidega!

Täpisokid Sõbrapäevaks

Kas tunned, et värske armastus on ajanud su täitsa soodaks!? Olgu juba küps või verivärske, täpisokkide kollektsioonist leiad enda sõpradele või kallimale just sobivad sokid. Südamed ja kaisumõmmid võivad jääda nendele kes neid hindavad! Kui su sõpradele läheb peale Haistan Juustu või Paras Pähkel, siis pista just need kingipaki sisse! Reegleid ei ole, rõõmusta oma sõpru just sellega mis neid kõige rohkem iseloomustab!

täpisokid sõbrapäevaks
7 päeva soovipakk sõbrapäevaks

Päevad mööduvad, kuid hea sõber on igavene!

Isolatsioonis või sõpradest eemalviibimise ajal tekib sul kindlasti tunne päevi lugeda.. Millal see ükskord küll läbi saab? Millal oleks jälle võimalik kokku saada?

Meil on selleks üks väga vahva lahendus välja pakkuda – nädalane kingipakk! Pakist leiab iga päev akna avades ühe mõnusalt sooja sokipaari. Esmaspäevast lausa pühapäevani välja. Ja nii saad 2022. aastal teha oma sõbrale praktilise, kuid meeldejääva kingi. Et kõik end eriliselt tunda saaks, on karpe palju erinevaid: koerasõbrale, kassisõbrale, soliidsele meesterahvale, tagasihoidlikumale sõbrale ja isegi lastele!

Üllatused on alati huvitavad ja selle kinkekarbiga saad sõbralt iga päev uuest sokipaarist pilti küsida! Hoiate kontaktivabalt iga päev kontakti. Kas pole mitte tore?

Sõbrapäevaks lõbusaid kingitusi ka lastele

Kuigi sõbrapäev on mõeldud algselt just armastuse tähistamiseks, on paljud inimesed hakanud seda tähistama ka oma laste ja isegi lemmikloomadega! Toredaid sokke ootavad lapsed pikisilmi eriti kui sokkidel näiteks armsad karud või vahvad rebased. Hoiame kõiki soojas ja rõõmsana, sokid toovad sõbrapäeval palju rõõmu!

sõbrapäevasokid suurtele ja väikestele

Iga aasta on 14. veebruar ehk Sõbrapäev üks tore päev keset talve, kus pea meeles oma kalleid sõpru ja lähedasi. Selleks, et ükski inimene kurbust tundma ei peaks üksinduse või vahemaa tõttu, saada neile Sõbrapäevaks vahva sooja andev kingitus! Hoiame ohutult kokku ja naudime pisikesi rõõme, küll on armastus üks tore asi!

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close