Hõõrdumisvastased reiekaitsmed aitavad!

Suvi läheneb ja ilmad muutuvad ainult soojemaks. Aeg loodetavasti pikaks ajaks karupüksid kapinurka peita ning suveriided välja otsida. Kleidid, seelikud, lühikesed püksid – kõik on väga vahvad, aga kui kuumal suvepäeval reied üksteise vastu hõõrduvad, on olukord järsku üpriski ebameeldiv. Aga ei tasu üldse muretseda ja karupükse uuesti välja otsima minna, sest meil on hõõrdumise vastu lihtne ja mugav lahendus – hõõrdumisvastased reiekaitsmed

Eelnevate aastatel on need meil juba suureks hitiks kujunenud, kuid kui sa pole neid veel proovida jõudnud, tasub edasi lugeda!

Mis on reiekaitsmed ning milleks on nad vajalikud?

Soojade ilmadega võivad hõõrduvad reied tekitada suurt ebamugavustunnet ning rikkuda meeleolu kogu päevaks. Nõnda on välja töötatud üpris mitmeid lahendusi, mis võiksid aidata hõõrdumise vastu. Iseasi kas kõik need kreemid, lühikesed püksid, määrded ja pulbrid ka aitavad. Üht oskame me öelda, meie reiekaitsmed aitavad. Nii mõnigi klient on peale ostmist tagasisideks öelnud, et reiekaitsmed on päästnud neid ebamugavatest olukordadest ning on nüüd hädavajalik osa nende garderoobist! Mis teeb reiekaitsmed veelgi kasulikumaks on see, et neid saab ideaalselt kasutada igas olukorras – soojade suveilmadega, sportimisel ja ka pidulikel üritustel!

Reisi kaitsvad pitsid

Reiekaitsmed (rahvakeeli kutsutakse ka kintsukaitsmeteks või kintsukateks) on hõõrdumisvastased reieosa kaitsmed, mis on disainitud hingavast pitsist või mikrofiibrist. Kaitsmed aitavad hoida jala sisemisi reieosasid üksteise vastu hõõrdumast. Hõõrdumine tekitab nahale punetuse ja valuliku tunde, mida ei soovi ju mitte keegi! Meie reieosa kaitsmed aitavad kaitsta jalgu ja nahka. 

Kuidas reiekaitsmed töötavad?

Reiekate töö on tegelikult lihtsamast lihtsam – tõmbad kaitsmed reieosale ning kõnnid terve päev muretult, ilma mingisuguse hõõrdumise ja ebamugavustundeta! Meie kintsukaitsmed on disainitud hingavast materjalist ning ongi eelkõige loodud soojade suveilmadega kandmiseks, et kaitsta su jalgu ning nahka. Reieosa kaitsmeid aitavad üleval hoida kas kahekordsed või kitsamad silikoonribad(üks üleval, teine all).

Beežid reiekaitsmed
Reiekaitsmed ja mõõdutabel

Kas reiekaitsmed alla ei vaju?

Et reiekaitsmed jalas mugavalt püsiksid ning igas olukorras ikka jalga jääks ega alla vajuks, on vaja leida endale parim suurus. Õiges suuruses reiekaitsmetega võid täiesti muretu olla! Need püsivad sul kindlalt jalas. Meie pitsilistel reiekaitsmetel on lausa kahekordne silikoonriba nii reieka üleval kui ka all, et tagada mugavus- ja kindlustunne. Need erilised silikoonribad ei lase isegi sportimisel reieosa kaitsmetel alla vajuda, ükskõik millise mudeli valid!
Lisame siia sulle ka suurusetabeli, et saaksid eriti kindel olla.

Kuidas ja millised reiekaitsmeid valida?

Reiekaitsmete mudeleid on mitmeid erinevaid ning valikuvõimalusi jagub! Aga kuidas siis õigeid reiekaitsmeid valida? Millised peaks valima kui soovid teha näiteks sporti või hoopis elegantsem välja näha? Ära muretse, oleme sulle mõelnud ning välja toonud kõikvõimalikud reieosa kaitsmed, et valikut kergemaks teha! 

BESTSOCKDRAWER pitsilised hõõrdumisvastased reiekaitsmed

Need pitsilised reieosa kaitsmed on osutunud meie klientide seas kõige populaarsemaks! Just sellised stiilsed, elegantse pitsiga reieosa kaitsmed on sobilikud igas olukorras kasutamiseks. Nad sobivad nii soojadel suveilmadel armsa kleidi alla kui ka pidulikele üritustele seeliku või kleidi alla. 
Meie pitsilistel reieosa kaitsmetel on lausa kahekordne silikoonriba, mis tagab mugava kandmise.  Värvivalikus on mustbeež ja valge.

Reisi kaitsvad valged pitsid

PLAIN hõõrdumisvastased reieosa kaitsmed

Kui sa otsid hoopis midagi tagasihoidlikku ja mugavat ning ei ole suur pitsisõber, siis on PLAIN reiekaitsmed suurepärane valik. Need reiekaitsmed on täiesti tavalised nahatooni ja musta värvi. Sobivad ideaalselt suveilmadega niisama kandmiseks kui ka aiatööde juurde, kus liikumist palju! Ja muidugi kindlasti ka sportimiseks! 

Mustad reiekaitsmed

PANTS hõõrdumisvastased püksid

Täpselt sama head kui tavalised reiekad, kuid ülaosaga variant. Kui kardad, et tavalised reiekad on lõbusa õhtu lõpuks jalavõruks vajunud, on PANTS reiekad heaks abimeheks, sest sukkpükste materjalist (polüamiidist) ja mugava värvliosaga püksid ongi tegelikult nagu lühikesed püksid!

Kaunis pitsiäär lisab pükstele põneva lisandi ja need ei hakka ka mööda reit üles rullima! Saadaval nii mustas kui ka beežis nahatoonis, sobivadki PANTS püksid neile, kes soovivad suuremat kindlustunnet! Las pidu kestab veel, PANTS kintsukatega ei pea muretsema!

BREATH kergesti hingavad hõõrdumisvastased reiekaitsmed

Nüüd on meil lisaks pitsilistele reiekaitsmetele valikus ka sellised spetsiaaselt disainitud reieosa kaitsmed, mis lasevad nahal paremini hingata. Need reiekaitsmed on disainitud õhemast hingavast materjalist, et neid oleks võimalik igas olukorras kasutada! Nii kuumal suvepäeval, pidulikel üritustel ja ka sportimisel! Spordi jaoks on just need reiekaitsmed kõige paremad ja mugavamad. BREATH uutel mudelitel on ka kitsamad silikoonribad üleval ja all, et need alla ei vajuks, kuid on eelkõige mõeldud nii, et sa ei tunnekski, et nad sul jalas on!

Beežid mustriga reiekaitsmed

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close