Sokid aktiivseks eluviisiks

Teame ju kõik, et erinevateks sporditegevusteks on väga tähtis omada häid ja õigeid jalanõusid. Head jalatsid on eesmärkide täitmisel suureks abiks ning hoiavad ära rühiprobleemid. Erinevateks tegevusteks on palju erinevaid jalanõusid – näiteks golfi- ja jooksujalatsid, kõndimise ja jõusaali jalatsid ning ka tavalised sisejalatsid. Aga kuidas on lugu sokkidega? Kas peaksid jalga viskama tavalised puuvillased sokid või on ehk valikus mõni parem ja mugavam sokipaar? Aitame sind selle küsimusega meeleldi!

Parimad sokid kõndimiseks, jooksmiseks ja matkamiseks

Kõige tähtsam välisriiete otstarve on hoida sooja ning olla vastupidav. Keegi ei soovi ju pärast pikka matka märgade sokkidega käia või pärast metsajooksu oma sokkidest auke leida. Sokisahtlis oleme teinud kindla valiku – välistegevusteks on kõige paremad sokid meriinovillased.
Meriinovill on tunduvalt õhem kui tavaline vill, kuid hoiab sind kindlasti soojas! Tänu oma õhukesele ehitusele on meriinovillaseid sokke mugav isegi jooksujalatsites kanda. Samuti lasevad need sokid jalal hästi hingata, mistõttu jäävad jalad kuivaks isegi kui trenni tehes oled end läbi higistanud!

Talisportlaste lemmiksokid

Õuetingimustega edasi liikudes jõuame talvespordi juurde. Vahet ei ole, kas veedad pika päeva mäel või lumes hullates, aga kindel on see, et jalad peavad olema soojas – kui sa juhuslikult järgmisel päeval end nohust ja köhast ravida ei soovi. Kas teadsid, et enamus kehasoojusest väljub su jalgadest ja kätest, mitte peast? Muidugi ei tähenda see seda, et mütsi ei peaks kandma, kuid ära ei tohi unustada kindaid ja soojasid sokke! Parimateks talvisteks sokkideks oleme me valinud alpaka- ja angooravillased sokid. Mitmeid puuvillaseid ja tavalisi villaseid sokke koos kandes jäävad sokid jalas paksud ning ebamugavad. Meie alpaka- ja angooravillaste sokkidega nii aga ei ole! Mõlemad hoiavad jalad mugavalt soojas ja kuivas isegi kui veedad terve päeva lumes.

Spordisokid siseruumidesse

Paljud jõusaalisõbrad eelistavad lühikesi sokke pikkadele, kuna need on jalanõu sees mugavamad. Siseruumisportlaste jaoks oleme valinud MONDI ja BAMBUS lühikesed sokid. Mondi sokid on ideaalsed jooksusokid ning sobivad pigem suurema koormusega trenni jaoks, näiteks nagu HIIT ja kardiotreening. Nendel sokkidel on jalalaba ning kanna vahel elastilikniit, mis aitab ära hoida sokkide jalast libisemise. Siseruumi spordialade jaoks, mis ei ole nii tempokad, soovitame Bambus lühikesi sokke. Need sokid on pehmed ja lasevad jalal hästi hingata. Meie bambusviskoosist sokke on nii pikemaid kui ka lühemaid sportlikke kõikide maitseid arvesse võttes.

Pallimängijate lemmiksokid – TENNIS

Sportlased, kes tegelevad tõstmisega või näiteks pallimängijad, soovivad sporti tehes, et nende jalal oleks suurem ja kindlam toestust ja et sokk hoiaks pahkluu soojas. Nende jaoks oleme välja valinud TENNIS sokid, millel on paksem tald ja soonikkoes äär. Need omadused pehmendavad põrutuse kannale ja jalalabale ning annavad ka täiendavat tuge pahkluule. Nii väsivad jalad vähem.

Paljud korvpalli- ja tennisemängijad on just need sokid enda lemmikuteks valinud, kuna tennise sokke saab sportides kanda aastaringselt – nii väli- kui ka sisehooajal. Sokisahtlis on nii valgeid kui ka musti tennissokke, mis teeb sokkide ja trenniriiete kokkusobitamise palju lihtsamaks!

Sokid rahulikumaks trenniks

Viimased spordisokid, kuid kindlasti mitte teistest vähem olulised – sokid joogaks! Paljud meist armastavad tegeleda joogaga, et stressi maandada ja keha täiel määral proovile panna. Joogat tehes ei ole jalanõusid kõige mugavam kanda ja paljud meist ei soovi seda teha ka paljajalu. Kui oled üks nendest inimestest, oleme ka sinule mõelnud! Et joogapoose oleks kergem libisemata teha, on meil Sokisahtlis sulle valmis pandud head joogasokid! Paljude klientide soovil on meil nüüd valikus ka libisemisvastased varvassokid. Need sokid on osutunud meie joogahuviliste klientide vaieldamatuks lemmikuks! Lisaks varvassokkidele on meil ka tavalised libisemisvastase tallaga sokid, mis võimaldavad teil liigutusi tehes põrandale kindlalt püsima jääda. Meie EXHALE joogasokkidel on lõbus ja armas disain, mis sobib joogatundide jaoks ideaalselt. Kui soovid kanda midagi tagasihoidlikumat, on meil olemas ka tavalised OLEV sokid, mis on saadaval nii lühikest stiili kui ka pikemat. Sokisahtlist leiad kindlasti uued lemmikud joogasokid!

Hoia Sokisahtli sokkidega jalad töös ja meel selge!

Keha ja meelt on tähtis hoida! Seda saad teha aktiivselt liikudes. Pea meeles ka seda, et kui soovid liikumisest maksimaalset kasu saada, peab sul olema selleks ka kindel varustus. Loodame, et leiad meilt aktiivseks eluviisiks ideaalsed sokid.

Hoia Sokisahtli sokkidega jalad töös ja meel selge!

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close