Võrksukkpükste trendid 2023

“Siis ütles kuningas: “Tule mu juurde riieteta, aga mitte paljana, mitte kõndides ega ka hobusega, mitte tee peal ega ta tee kõrval ja kui sa seda suudad, siis abiellun ma sinuga.” Niisiis läks tüdruk ära, võttis seljast riided ja nii ei olnud ta riides, võttis kalavõrgu ja mässis end sellesse ja nii ei olnud ta enam paljas…”

— “Tark Talutüdruk” Vennad Grimmid

Võrksukkpükste trendid 2023

Selle vendade Grimmide poolt veidi üle 200 aasta tagasi jäädvustatud loo päritolu on aja udus kaduma läinud. Selles jutus olev kalavõrk pole juhuslik, sest see katab keha end täielikult varjamata ning annab kuningale võimaluse hinnata oma tulevase naise kehailu. Mitu sajandit tagasi oli võrk naiste ilu ja kavaluse sümbol, kuid ühtlasi ka hoiatus: “kui minu võrku langete, ei saa te enam välja”. Aga kuidas on lood täna?

Mis on võrksukkpüksid?

Võrksukkpüksid on meie kollektiivses teadvuses tuntud kui seksuaalsuse objektina. See pidi nii olema – kutsuge seda kasvõi saatuseks. Igas mõttes olid võrksukkpüksid sellise maine saavutamiseks määratud, sest 20. sajandi alguses olid need peidetud uudishimulike pilkude eest seelikukihtide alla. Ja peidetus tekitab alati suurenenud huvi.
1930. aastatel ohustasid võrksukkpükste mainet burleskidiiva mustlane Rose Lee jõupingutused, kes kandis oma esinemiste ajal võrksukkasid ja sukkpükse. Hoolimata sellest, kümme aastat hiljem, ei peljanud Hollywoodi kuldajastu näitlejannad Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor,,Audrey Hepburn ja Brigitte Bardot keha kumeruse rõhutamiseks kleite kombineerida võrksukkpükste ja sukkadega.

Võrksukkpüksid suure silmaga
Lillad võrksukkpüksid

Aga kuidas on lood võrksukkpükstega tänapäeval?

Nii atraktiivse geomeetriaga ja kõrge emotsionaalse haaranguga riidetükk ei suutnud unustusse vajuda. Kaasaegse stiili ja naiste õiguste eest võitlemise lainel on võrk saanud uue elu. Naiselikkuse ja ilu varjatud sõnum jäi alles, kuid sellele lisandus uus: “Ma ei karda.” Ma ei karda oma naiselikkust ega oma ilu. Mul võib olla soliidne mantel seljas, kuid ma ei ole mingi tagasihoidlik hiireke! Mul on teksakomplekt seljas, aga ma pole tomboy!

Võrksukkpüksid ja teksariided

Kontrast. Karmi ja graatsilise kombineerimine on alati võidukas kombinatsioon olnud. Võrksukkpükse saab hõlpsasti kombineerida teksariietega. See näeb välja julge, stiilne, moekas ja alati trendikas. Proovige mis tahes värvi võrksukkpükse ja kärbitud teksaseid. Kujutlusvõime on piiritu: katkised teksad, üleskeeratud sääreosaga teksad, kõrge vöökohaga teksad, culotte-tüüpi teksad jne.

Seega on naiselikku võrku teksariide alt paista! Igapäevaelus või väljas käies on hea kombo selline: mustad võrksukkpüksid + teksapüksid + igasugused pluusid / T-särgid / jakid / nahktagi + tossud / grunge saapad on väga asjakohased ega lähe kunagi moest välja. Seeliku või denim-pükstega näevad võrksukkpüksid sama lahedad välja. Võrgusilma-denimi kombinatsiooni põhiidee on vabadus ja enesekindlus! 

Võrksukkpüksid ja seelikud, kleidid

Tähelepanu, stereotüüp: kleidi ja võrksukkpükste kooslus on ebasünnis! *TEGELIKULT SEE NII EI OLE*

Et šikk ja särav väljanägemine oleks tagatud, on kõige peamine leida õige kleidi ja võrgu kombinatsioon. Kõige tähtsam on võrgu suurus. Keskenduma peab oma kehakuju tüübile ning vältima seda, et võrk jala kuju ei moonutaks.

Kui soovite oma jalgu visuaalselt suurendada, siis tuleks valida jämedam võrk. Kui sa ei soovi oma jalgu liiga palju esile tõsta, siis aitavad mikrovõrksukkpüksid. Me ei soovita ametlikus keskkonnas siiski kleidiga jämedat võrku kasutada. Ettevõtete riietumisreeglid seda ei soosi. Kuid peened õrna nahatooni võrksukkpüksid on töörõivaste juurde väga head.

Kui oled lühikest kasvu ja soovid visuaalselt pikem välja paista, päästab sind “must lühike kleit” koos ereda mustri või mustade võrksukkpükstega. 100% elegantne välimus!

Loomulikult ärge unustage kingi! Lamedad kingad näevad võrksukkpükstega imelised välja. Ja neile, kes soovivad kanda kõrgemaid kingi või platvormsaapaid, anname samuti rohelise tule! Kokkuvõtteks võib öelda, et kleit + võrksukkpüksid = naiselikkus ja peenus!

Võrksukkpüksid ja sportlik stiil

Trendikat, lahedat ja orgaanilist välimust pole kunagi olnud nii kerge saavutada! Spordirõivad ja võrksukkpüksid on super kombinatsioon! Päriselt, viimase lihvi saamiseks võid oma riietuses ka laia äärega mütsi kasutada! Kombineeri oma modernsuse ja julguse rõhutamiseks erinevaid ülisuuri dressipluuse, pusasid, ühevärvilisi kleite, kampsuneid, bleisereid, T-särke lahedate logodega koos klassikaliste või erivärviliste võrksukkpükstega.

Kui rääkida ebatavalistest võrksukkpükstest, on palju neid, mis ei sobi klassikalisse formaati: mitmevärvilised, suure kahekordse võrgusilmaga, väikese võrgusilmaga, erinevate mustritega jne. Igatahes, võime julgelt öelda, et mugavad spordiriided + võrksukkpüksid näitavad tähendavad mugavust, modernsust, stiili ja originaalsust!

Rete võrksukkpüksid
Microretina võrksukkpüksid

VÕRKSUKKPÜKSE KANDES OLE JULGE!

Aafrika vanasõna ütleb: võrkudeta kalapüük on lihtsalt suplemine.

Ära karda ennast näidata! Ära karda teistmoodi välja näha mõeldes sellele, mida teised arvavad, sest see on ainult sinu stiil ja enda otsustada, kuidas oma individuaalsust ja tugevust rõhutada tahad!

Meie võrgukollektsioon on siin, et aidata!

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close