XIII Noorte Laulu- ja Tantsupidu

XII Noorte Laulu- ja Tantsupidu “Püha on maa” on juba varsti-varsti ukse taga! Piletimüük ja eelproovid on hoo sisse saanud. Seekordne pidu on päris eriline, sest koroona tõttu on pidudevaheline aeg eriti pikaks veninud.

Kas ka sinul laulu- ja tantsupeo jaoks harjutamine käib? Ettelaulmised tehtud, laulikust laulud peas ja koreograafia selge? Jah, meie ka valmistume peoks ja oleme nii põnevil!

laulu- ja tantsupeo meened

Millal on Noorte Laulu- ja tantsupidu?

XIII Noorte Laulu- ja tantsupidu toimub 30.06-02.07.2023!

Järjest enam saabub ka värvilisi vahvaid meeneid laulu- ja tantsupeo kingipoodi. Eriliselt rõõmsavärvilised sokid ja põlvikud ootavad, et saaksid tantsijate-lauljate jalgu kaunistada ja soojendada.

Kollektsioonis on kahte sorti rõõmsavärvilisi põlvikuid  ja roosades ja sinistes toonides sokid. Sokid on madala lõikega, sobides kenasti vabaajajalanõudega kandmiseks.

Tehtud ikka ainult parimast puuvillast, et jalg saaks hingata ja sokipaar peaks vastu ka kõige raskemad treeningud!

laulu- ja tantsupeo põlvikud

Hakkame sättima! Laulupidu läheneb!

Peoaeg on järjest lähemale jõudmas ja värvilist Noorte Laulu- ja Tantsupeo sümboolikat hakkab üha rohkem silma. Küll veebireklaamis, tänavapildis – isegi uhke Laulu- ja Tantsupeo tramm on Tallinna tänavatel liikvel.

Selleks, et peo suursugust ja tähtsust veelgi laiemalt rahvale nähtavaks teha on sellest nädalast alates Noorte Laulu- ja Tantsupeo meened saadaval kõikides Sokisahtli poodides üle Eesti. Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Haapsalus, Rakveres ja Kuressaares on igas Sokisahtli poes peomeenete väljapanek, kust neid siis kohe ka osta saab.

Loomulikult saab e-poest tellida kõik suveniirid ja särgid-pusad Sokisahtli poodidesse ilma transpordikuluta.  Vajadusel saab Sokisahtli poes ka tooteid ümber vahetada või tagastada kui näiteks suurus või värv ei sobi. 

Suuremad grupitellimused saab teha lisaks e-poele ka emaili teel info@100kingitust.ee või telefoni teel +372 555 10994. 

laulupeo sinine märss

Laulupidu tulemas! Mida kaasa võtta?

Kindlasti pakub huvi mis on kõige minevam meene hetkel? Pamparampapaaa… selleks on – tumesinine laulupeo märss! Ilus ja praktiline – noodid ja laulikud mahuvad kotti. Pane risti üle õla või lihtsalt õlale.

Küsisime ka esimestelt ostjatelt miks just see toode ja see värv? Kõige parem vastus on siin: “hea, tumesinine – saab murule maha panna ja ise peale istuda. Ja ilus roosa erk õlapael annab särtsu ja rõõmu juurde”. 

laulupeole ja tantsupeole valged sukkpüksid ja põlvikud

Mida tantsupeole selga-jalga panna?

“Valged põlvikud ja sukkpüksid on defitsiitne kaup praegusel ajal!” Jah, nii kuuldub lausa bussis istuvatelt inimestelt, kes tantsupeoks ettevalmistusi teevad!

Sokisahtlist leiad aga suure valiku erinevates värvides sukkpükse ja põlvikuid nii meestele, naistele kui ka lastele! Lisaks klassikalisele valgele on ka punast ja musta. Puuvillane valik või mikrofiiber – valik on sinu!

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close