2022 AASTA SÕBRAPÄEV ON ERILINE – MIKS?

Parimat sõpra võib meeles pidada iga päev, aga eriti peab seda tegema ju sõbrapäeval!

“Lahke süda on kaunim kui kõik maailma mõistused kokku”

Veebruar on armastuse- ja sõbrakuu. Nimelt on 14. veebruar ju ülemaailmne Valentinipäev ehk Sõbrapäev. Sellel päeval on kombeks kallite sõpradega oma lahkust ja head südant jagada. Soovitakse sõprade ja armsamatega kokku saada, koos aega veeta ning üksteisega pisikesi meeneid, kingitusi ja rohkelt kallisid-musisid jagada.

2022 aasta sõbrapäev on veidi teistmoodi…

2021 erilised sõbrapäeva sokid

Miks on 2022 aasta sõbrapäev niivõrd eriline?

Oled kindlasti mõelnud kui raske koroonaaeg on olnud. Muside-kallide jagamisest on asi kaugel ja see aasta ei saa samamoodi, nagu tavaliselt, sõpradega Sõbrapäeval klaase kokku lüüa. Peab ikka reeglitest kinni pidama ning üksteise tervist hoidma. Just sellepärast tulebki oma sõpru see aasta eriti hoida! Kui kokkusaamine ei ole füüsiliselt võimalik, siis pea maha üks mõnus telefoni- või videokõne ning üllata oma sõpra soojade südamlike sokkidega!

7 päeva soovipakk

Päevad mööduvad, kuid hea sõber on igavene!

Isolatsioonis või sõpradest eemalviibimise ajal tekib sul kindlasti tunne päevi lugeda.. Millal see ükskord küll läbi saab? Millal oleks jälle võimalik kokku saada?

Meil on selleks üks väga vahva lahendus välja pakkuda – nädalane kingipakk! Pakist leiab iga päev akna avades ühe mõnusalt sooja sokipaari. Esmaspäevast lausa pühapäevani välja. Ja nii saad 2022 aastal teha oma sõbrale praktilise, kuid meeldejääva kingi. Et kõik end eriliselt tunda saaks, on karpe palju erinevaid: koerasõbrale, kassisõbrale, soliidsele meesterahvale, tagasihoidlikumale sõbrale ja isegi lastele!

Üllatused on alati huvitavad ja selle kinkekarbiga saad sõbralt iga päev uuest sokipaarist pilti küsida! Hoiate kontaktivabalt iga päev kontakti. Kas pole mitte tore?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close