Alpakavillane, meriinovillane ja angooravillane. Nende erinevused

Külma hooaja lemmikud: 

Alpakavillane, meriinovillane ja angooravillane

Brr! Ilm on ikka nii külmaks kiskunud! Vajadus soojade sokkide ja sallide järele muudkui suureneb ja suureneb. Meil Sokisahtlis on selleks lausa ideaalsed valikud.

Näiteks suurepärase kvaliteediga alpakavillane sall või jalgu soojas hoidvad meriinovillased sokid. Tutvustan kohe meie klientide lemmiksokke, mis hoiavad jalad soojas.. ja nagu meie vanasõna ütleb: “Kui jalad on soojas, siis on süda soe ja mõtted selged!”

Pehme ja luksuslik alpakavill on Sokisahtli lemmik!

Kas teadsid, et alpakasid on Lõuna-Ameerikas kasvatatud tuhandeid aastaid? Just nii. Inkad hindasid alpakavilla tema luksusliku pehmuse ja vastupidavuse pärast ning seda kutsuti inkade kullaks.

Alpakavill on siidi ja kašmiiri kõrval üks hinnatumaid kiude maailmas. Alpakavilla peetakse lambavillast 7 korda soojemaks ja 3 korda tugevamaks, see ei ole torkiv ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba.

Meie klientide seas on alpakavillased tooted samuti ühed armastatumad. Seetõttu oleme oma sokivalikusse toonud palju erinevaid alpakavillaseid sokke nii meestele kui ka naistele, põlvikuidsalle ja et ikka eriti soe oleks, oleme ka mõelnud pleedide armastajatele. 

ALPAKAVILLASTE SALLIDE KINKEKARBID LEIAD SIIT > 

Kass ja alpakavillane sall
Alpakad

Praktilisuse poolest on naturaalne meriinovill imeline valik!

Lisaks alpakavillast sokkidele, aitab jalgu soojas hoida meriinovill. Meriinovillast sokid on väga kauakestevad ning kvaliteetsed. Need sokid on lapsevanemate esimene valik, et oma lapsed külmadel sügis- ja talvekuudel soojas hoida. 

Beebidele ja väikelastele on meriinovillased sokid ideaalsed, sest need reageerivad kehatemperatuurile, imavad niiskust ja on allergiavabad. Meriinovilla eripära seisneb selles, et see ei aja jalga higistama ka kõige aktiivsemate tegevuste juures ning neid sokke saab kasutada aastaringselt.

Sokisahtli lemmikuks on aastate jooksul osutunud MILANA meriinovillased sukkpüksid! Sellepärast tõime valikusse ka MILANA meriinovillased sokid ja retuusid!

UUED MERIINOVILLASED SOKID LEIAD SIIT >

Meriinovillased sokid
Meriinovillased sukkpüksid

Viimane, kuid mitte hapupiimane… hoopis angooravillane!

Üldiselt on angooravilla väga peenike ja sisaldab rohkesti õhuõõnsusi. Angooravillane kiud on väga soojapidav. Angooravilla niiskusimamisvõime on samuti väga hea: see võib imada niiskust kuni 60 % massist ja ei tundu seejuures märjana. Villakiu pind on sile ja läikiv.

Tänu nendele omadustele ja kiu peenusele tundub kiud pehme ja meeldivana. Selle pehmust võib võrrelda  lausa kašmiirvilla omaga, ent ta on palju odavam.

Sokisahtli angooravillased sokid ei ole mitte ainult soojad, vaid ka imearmsad. Valikus erinevaid sokke nii naistelelastele kui ka beebidele!

Pssst! Vaata meie klientide lemmikuks osutunud armsate karumõmmidega sokke! >

Meriinovillased sokid
Meriinovillased sokid

Kui ei suuda valida, vali advendikalender angooravillaste ja meriinovillaste sokkidega!

Mis oleks veel toredam kui et avada igal detsembrikuu päeval aknake, mille taga piiluvad välja pehmed meriino- või angooravillaste sokkide paar! Talviseks külmaks ajaks soojust ja rõõmu saad ikka advendikalendriga!

Alpakad

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close