Parim advendikalender 2023

Jõuluaeg on alati tore aeg! Pühade meeleolu üleval hoidmiseks ei ole ju palju vaja – lihtne koosolemine ja andmisrõõm on juba piisav. Kindlasti otsitakse ka erinevaid võimalusi, et seda rõõmu teistega jagada.

Advendikalender on jõulumeeleolu üleval hoidmiseks kõige populaarsem viis – eriti laste jaoks! Panime kokku ka mõned vahvad kalendri-ideed. Vaata, millised on 2023 aasta parimad advendikalendrid meestele, naistele ja lastele.

2023 Uus jõulukuuse-kujuline advendikalender

Kujundasime Sokisahtli selle aasta UUS Advendikalender lustakalt jõulupuu kujuliseks, muutes pühade ootamise eriti meeleolukaks. Kalender sisaldab lausa 24 paari erinevaid sokke, et igapäevane üllatus tooks naeratuse näole.

Kalendri sisu on täidetud vaid parimate, toredamate ja stiilsemate sokkidega. Ja kuna kalender on nõnda suur, siis väiksemas kodus võib julgelt asendada päris jõulupuud!

Niiet, kui otsid ühte erilist ja vahvat kinki, on selle aasta advendikalender üks mõistlik valik. Kuusekujulise advendikalendri valikuid on kaks – Sokisahtli päkapikkude poolt komplekteeritud kalender ja ka soovikalender! Soovikalendrisse vali kõik 24 sokki täitsa oma maitse järgi ja meie päkapikud täidavad sinu soovid.

Parim advendikalender meestele 2023

Otsid mehele särtsakat ja meeleolukat kingitust? Siis ära jäta vahele võimalust üllatada teda meie vahva advendikalendriga, mis on täis ülikonnasokke, millel on natuke vimkat kui ka viisakat elegantsi. Need sokid on täpselt õiges tasakaalus, et anda tema riietusele väike särts, ilma, et see liiga silmatorkav oleks.

Mõtle selle peale – iga päev uued sokid! Las mees saab nautida kingisaamise rõõmu igal hommikul ja rõõmustada põnevate sokkide üle.

advendikalender-ülikonnasokkidega

Aga see pole veel kõik! Kui on tarvis kingitust aktiivsele mehele, kellel on vaja jalad talvel soojas hoida, on meil ka talle miskit! Soe advendikalender on varustatud kvaliteetsete meriino- ja angooravillaste sokkidega. Need sokid ei hoia mitte ainult tema jalgu soojas, vaid pakuvad ka ülimat mugavust.

Seega, lase tal avada iga päev uus üllatus, mis toob naeratuse tema näole. Sokisahtli advendikalender on kingitus, mis ühendab stiili ja mugavuse ning muudab jõuluootuse veelgi põnevamaks!

warm socks advent calendar merino angora

Parim advendikalender naistele 2023

Kui soovid luua advendikalendrit naisele, kes hindab sooje ja mugavaid sokke, siis oled täpselt õiges kohas! Pane kokku advendikalender, mis on täis luksuslikke meriino-, alpaka- või angooravillaseid sokke, ja kingi talle igal hommikul mõnus sokipaar, mis hoiab tema jalad mugavalt soojas terve talve.

Aga kui soovid lisada jõuludele veelgi rohkem pidulikkust ja isikupära, vali soovikalender, kuhu saad ise valida 24 paari jõulusokke vastavalt tema maitsele ja stiilile. Kas tahad lisada natuke huumorit? Pole probleemi! Lisame soovikalendrisse ka lahedate sõnumitega sokke, nagu “PARIM ÕDE” või “YOU ARE MY PERSON”, et teha tema jõulud veelgi erilisemaks ja meeldejäävamaks.

Nüüd on sul võimalus luua täpselt selline advendikalender, mis sobib ideaalselt just talle. Sokisahtel aitab sul muuta tema jõuluootuse eriti eriliseks ja hubaseks!

Sokisahtli advendikalender lastele 2023 – ideed päkapikkudele

Kui iga-aastane šokolaadikalender lõpuks ära tüütab, siis on meil suurepärane idee päkapikkudele! Alternatiiviks on eriti äge ja praktiline laste sokikalender, kust iga päev kuni Jõululaupäevani leiab laps akna avades ühe vahva sokipaari.

Ja kui ikka väga maias olla, saavad päkapikud sokkide vahele ka mõned kommid poetada 😉 

Tegelikult on ju jõulurõõmu jagamine kõige tähtsam. Kui soovid lastega koos advendikalendri rõõme jagada, siis telli endale hoopis kogu perele mõeldud soovikalender, kus sokid nii sulle, abikaasale kui ka lastele!

sokisahtel_adventcalendar

Advendikalender ärikingitusteks ja ettevõtetele omatöötaja kingitusteks

Kui otsid oma kallitele töötajatele 2023 aasta parimat kingitust, siis pane tähele – alates 50st saad advendikalendrikaane tellida oma kujundusega. Ja kui eriti peeneks minna, siis saame panna ühte aknasse ka sinu logoga sokid.

Muidugi saab kalendrisse lisada ka ettevõtte poolsed jõulusoovid! Pane ainult kirja, mida oma töötajatele soovid öelda ja sokipäkapikud poetavad kaardikese sinu valitud advendikalendri akna taha.

Ja usu meid – sellest kingitusest räägitakse veel pikalt enne jõulu ja peale jõulu!

Kust tuleb komme kinkida advendikalendreid?

Advendikalendri idee on iseenesest väga lihtne: iga päev kuni Jõululaupäevani avad kalendriakna, millest leiad üllatuse. Kalendris on tavaliselt 24 ust või akent avamiseks – iga detsembrikuu päeva jaoks, mis eelneb jõulupühale.

Advendikalendrite traditsioon sai alguse 1850ndatel. Algselt olid nad lihtsad – iga akna avades leidus kalendris pilt, millel oli ka oma lugu jutustada. Tänapäeval on aga advendikalendrid nii populaarseks muutunud, et neid tehakse ka teistele jõuluaja nautimiseks kingituseks.

Miks kinkida just sokkide advendikalender?

Ilma advendikalendrita ei saa ju jõuluaega mööda saata! Sokkide advendikalender on just sellepoolest eriline, et tegemist on niivõrd praktilise kingitusega, et kulub igaühele marjaks ära.

Need on mõeldud kõigile – advendikalender meestele, naistele ja lastele. Pole inimest, kellel sokke tarvis ei oleks! Ja kui tegemist veel eriti toredate ja värviliste sokkidega, siis on veelgi parem. 

Mida advendikalendrit valides jälgida?

 • Pane kindlasti advendikalendri valimisel tähele, mis suuruses sokke sinna soovid! Kui soovid advendikalendrit naistele, siis on üldjuhul sobilik 36-40, meestele 40-45 suuruses ning lastele omakorda 23-26, 27-30 või 31-35 suuruses sokid.
 • Kui soov on kokku panna advendkalender lastele, siis pane valikul kindlasti tähele seda, kas tegemist on kalendriga, mis läheb tüdrukule või poisile või hoopis mõlemale, siis teavad päkapikud ka milliseid sokke kalendrisse panna.
 • Erisoovidel tuleks kindlasti ära märkida ka kõik soovid! Näiteks kui soovid lastekalendrisse sokkide vahele komme või sokkidele lisaks midagi muud vahvat.

Kuidas ise advendikalender teha?

Advendikalendreid on imelihtne ise teha, sest sinna sisse võib panna mis iganes hing ihaldab. Pane kasvõi soolad-piprad! Aga sokkidest tehtud advendikalender on ikka kõige parem. Eriti on selline advendikalender laste lemmik, sest ise meisterdatud kalendrist paremat ei ole. Meil on Sulle üks väike näide ka! Tee nii:

 1. Kõige tähtsam – sokid!

  Otsi kodust 12 paari sokke või osta endale 12 paari ägedaid jõulusokke.

 2. Mida veel advendikalendri jaoks tarvis?

  Otsi kodust või osta vahvad pesulõksud ja nöör, mille külge sokid riputada. Vaja on ka maiustusi, komme, küpsiseid või muud head, mis sokkide sisse käivad.

 3. Kirjuta advendikalendri numbrid sokkidele

  Kirjuta tavalisele paberile või kleepsupaberile numbrid, mis igat päeva kuni jõululaupäevani tähistavad. Lisa need 24 numbrit sokkidele – igale sokile üks number.

 4. Lisa sokkidesse komme ja maiustusi

  Lisa sokkidesse endale meelepärased kommid või meened, mida päkapikud iga päev kalendrisse nö “peitnud on”.

sokisahtel ise valmistatud advendikalender

Ja nii ongi sul valmis üks praktiline ja hea advendikalender, kust iga päev saad ühe soki ja maiuse, mis soki sisse peidetud! Nii saad terve kuu jooksul sokipaarid kokku koguda ja neid kandma hakata! Ja muideks, meie jõuluteemalised sokid sobivad advendikalendrisse suurepäraselt. Siin on sulle ka mõni sokinäide, mida kalendri sokina kasutada võid:

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Selling socks with .
Sokisahtel © Copyright 2021. All rights reserved.
Close